Samsung plánuje zásobovat ZTE se svými Exynos čipy

Samsung vycítil příležitost a v době, kdy Amerika uvedla zákaz společnosti ZTE používat US technologie, tak Samsung začne možná dodávat své čipy i do telefonu ZTE a dalších. Nicméně jak ZTE vyřeší systém, to stále nevíme. Tímto tak začne obrovská konkurence pro čipy Qualcomm. Inyup Kang prvně pracoval ve
Exynos 7 9610

Samsung vycítil příležitost a v době, kdy Amerika uvedla zákaz společnosti ZTE používat US technologie, tak Samsung začne možná dodávat své čipy i do telefonu ZTE a dalších. Nicméně jak ZTE vyřeší systém, to stále nevíme.

Tímto tak začne obrovská konkurence pro čipy Qualcomm. Inyup Kang prvně pracoval ve společnosti Qualcomm, ale teď je hlavou v oblasti čipového vývoje ve společnosti Samsung a společnost řekla, že mluvila se všemi výrobci. Noví klienti s čipem Exynos budou odhaleni příští rok 2019.

Právě poté, co Čínská společnost ZTE dostala zákaz nakupovat od společnosti Qualcomm produkty a to kvůli tomu, že i přes tržní embargo společnost ZTE dodávala zařízení do Iranu a Severní Korei. Samsung také potvrdil, že žádné dohody stále nebylo dovršeno.

Samsung je daleko za společnostmi Qualcomm a Apple s mobilními čipy, avšak díky ním společnost rostla o celých 27%. Trh s chytrými telefony zpomaluje a společnost doufá, že bude dodávat 5G čipy v automobilovém průmyslu. Podle všeho Audi se stane prvním zákazníkem.