Samsung Bixby jde do světa

Samsung začal aktualizovat telefony. Přidává tak do telefony s S8 a S8+ bixby asistenta. Jedná se o aplikace Bixby, Bixby PLM, Bixby Wakeup, Bixby Dictation a Bixby Global Action. Prozatím se objevují informace z UK, Jižní Afriky, Indie, Norska a Německa, že jsou zde tyto aktualizace. Nicméně tady vidíme, že proces aktualizace pro bixby asistenta […]

Bixby asistent

Samsung začal aktualizovat telefony. Přidává tak do telefony s S8 a S8+ bixby asistenta. Jedná se o aplikace Bixby, Bixby PLM, Bixby Wakeup, Bixby Dictation a Bixby Global Action. Prozatím se objevují informace z UK, Jižní Afriky, Indie, Norska a Německa, že jsou zde tyto aktualizace.

Nicméně tady vidíme, že proces aktualizace pro bixby asistenta právě začal. Stojí také za zmínku to, že je potřeba zapnout pro většinu regionu servery pro zpracování bixby příkazu. Avšak funkce Dictation (funkce, kdy bixby bude za vás psát textovou zprávu. Vy jenom nadiktujete, co má psát) již v Německu funguje.

Bixby asistent se dostal na telefony v US již minulý měsíc v rámci Early Access programu. Bixby byl do té doby funkční pouze v Jižní Koreji.