Vypnout reklamy

Zajímavé informace ohledně Samsung Bixby reproduktoru

Samsung Bixby chytrý reproduktor

Samsung pracuje na svém vlastním chytrém reproduktoru, aby mohl konkurovat i v tomto segmentu firmám jako je Apple HomePod a jedničkou Amazon Echo.

Samsung má nový chytrý reproduktor pod kódovým označením Luxy. Jsou zde informace, že reproduktor by mohl disponovat i dotykovým ovládáním, které by dovolovaly přibližovat některé předměty, projíždět si list a další. Nicméně reproduktor dorazí s funkcí ovládání gesty.

Samsung chytrý reproduktor se pravděpodobně zeptá, jakou hudební službu preferují a to hned ve chvíli, kdy reproduktor vytáhnou z boxu. Ve chvíli, kdy si vyberete svou oblíbenou službu, tak velmi rychle můžete zadat chytrému reproduktoru svou oblíbenou písničku, kterou chcete zahrát a okamžitě se spustí.

Samsung také navrhl funkci, kde budete moci říct, kde vlastně chcete, aby hudba hrála, jestli vpravo, vlevo nebo uprostřed.

Chytrý reproduktor pozná, kdy nejste doma

Chytrý reproduktor taktéž pozná, že nikdo není v domu a když odejdete, tak reproduktor přestane hrát, což je skvělé, protože třeba zapomenete hudbu vypnout a nechce se vám vracet zpět.

Aktivace klasickým „Hi,Bixby“

Aktivace chytrého reproduktoru probíhá jen na základě příkazu „Hi, Bixby“ a můžete tak udělat téměř cokoliv a to třeba spouštění hudby, volání kamarádovi nebo zavolat si UBER. Nejlepší na tom je, že máte možnost ovládání uzamknout pouze na váš hlas, aby se nestalo to, že přijde kamarád a začne si dělat legraci a bude volat komukoliv.

Přijmout hovor taktéž můžete bez mobilního telefonu jen svým příkazem.

Kdy se však tento reproduktor dostane na trh je stále velkou neznámou. Ale víme, že Samsung na něm 100% pracuje.