Vypnout reklamy

Samsung chce bojovat o své prventsví a to se svými inovacemi a vylepšenými. Nenechá si vzít první místo ve světě v prodejích telefonu.

12.4.2019

Samsung bude jedničkou na trhu i za deset let, řekl šéf DJ Koh

Jelikož se odehrávají velké souboje o druhé místo v žebříčku prodejů mobilních telefonu, tak i přesto firma Samsung si věří, že nebude mít žádný problém si udržet první pozici na trhu.

Dlouhou dobu slyšíme, jak si Huawei těší, až převezme prvenství Samsungu, ale nikdy jsme neslyšeli odpověď až dnes. Samsung podle šéfa DJ Koh bude udržovat prvenství na trhu s chytrými telefony a to po dobu desetiletí.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Na otázku ohledně ztráty pozice jedničky Koh odpověděl jednoduše. Společnost Samsung se vždy soustředila na inovace a vylepšování svých produktů, což také firma bude pokračovat v následující dekádě.

I přes horší prodeje telefonu v celém světě je Samsung přesvědčen, že právě skládané telefony dají trhu nový dech. Koh také potvrdil, že je zaneprázdněn neustálými dotazy ohledně Galaxy Fold obrazovky. Telefon nabízí skvěle uživatelsky přívětivé rozhraní bez jakýchkoliv problému.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Šéf společnosti také přiznal, že se chystají rozšířit skládané telefony o větší segment lidí. Avšak neřekl o jakou cenovou relaci se bude jednat ani časový rámec.

Zdroj

Buroň Tomáš

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Tágy: