Vypnout reklamy

Samsung v srpnu tohoto roku vložil dva patenty pod firmou Samsung C&T Corporation. Tento patent byl potvrzen a udělen 27. prosince 2018 a ukazuje hned několik renderů této běžecké obuvi se senzorem na zadní straně boty.

Patent ukazuje, že jsou chytré boty vyrobeny z kůže a syntetického materiálu. Model A může být zapnut a vypnut vytažením pásky. Model B má taktéž senzor na zadní straně, kde můžete plast oddělat nebo zase zpátky integrovat pro aktivaci chytrých funkcí.

Samsung chytré boty model ASamsung chytré boty model A

Vypadá to na to, že běžecká obuv pracuje v kombinací s aplikaci, kde budete mít určené cíle pro fitness. Nicméně jedná se o sledování v reálném čase. Je docela možné, že chytré boty budou disponovat umělou inteligenci v rámci trenéra, který bude přizpůsobovat trénink vaší osobní situaci.

Samsung Chytré boty model B

Samsung Chytré boty model B

Je právě možné, že se tyto chytré boty objeví na CES 2019. Minulý rok byly Sensoria chytré běžecké boty odhaleny právě na CES a boty od Samsungu vypadají celkem podobně.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.