Vypnout reklamy

Samsung dvojitý skládací telefon ještě tento rok

Co se stane dál po skládaných telefonech? No někteří výrobci už přemýšlejí o vysouvacích, rolovacích telefonech, ale Samsung má jiné plány. Vstupuje do éry dvojitých skládaných telefonu nebo-li DualFold.

Podle jedné zprávy z Nikkei Asia je zaručeno, že Samsung pracuje na takovém telefonu. Měl by se dostat na trh ještě ke konci roku. Samsung již požádal o několik patentů s tímto designem.

Bude se jednat tedy o dvojitý skládací telefon, tedy půjde složit na dvakrát. Nástupce Galaxy Z Fold 2 a Z Flip se taktéž očekává někdy v tomto roce. No a následně tento dvojitě skládaný telefon bude výstřelem společnosti Samsung.

Telefon by měl mít rozložený poměr stran jako 16:9 nebo 18:9, což by umožnilo plynulejší chod více her a dalších aplikací v lepším rozlišení.

Samsung si určil vnitřní cíl prodaných skládaných telefonu a to alespoň na počet prodaných Galaxy Note telefonu, kterých se každoročně prodává více jak 10 miliónu. V loňském roce firma prodala 3.5 miliónu skládacích telefonu a pro rok 2021 je pravděpodobně cíl 7.5 miliónu.