Samsung experiment s novým TouchWize launcherem

Včera na konverenci Samsung v San Frencisku bylo demonstrován nový TouchWiz launcher, který je postaven na Vulkan grafickém API. Migrace ze standardního TouchWiz launcheru na Vulkan zlepšuje využitelnost baterie o celých 6%. To znamená 6% dolů oproti normlánímu TouchWiz. Nejlepší zlepšení je v případě, kdy skrolujete mezi stránkami nebo máte otevřené aplikaci v pozadí. Na […]

VULKAN API

Včera na konverenci Samsung v San Frencisku bylo demonstrován nový TouchWiz launcher, který je postaven na Vulkan grafickém API.

Migrace ze standardního TouchWiz launcheru na Vulkan zlepšuje využitelnost baterie o celých 6%. To znamená 6% dolů oproti normlánímu TouchWiz. Nejlepší zlepšení je v případě, kdy skrolujete mezi stránkami nebo máte otevřené aplikaci v pozadí.

Na baterii o velikosti 3600mAh, která je v Samsung Galaxy S7 Edge, dokáže tento launcher prodloužit životnost o 40 minut.

Vypadá to, že tento Vulkan API bude brzy rozšířeny na všechny nové chytré telefony.

V konečném důsledku není nový TouchWiz launcher připraven pro konečné uživatelé. Nicméně je velice zajímavé se učit mnohem více z Vulkan API k vyřešení problému mnohá chytrých telefonu. Tím je životnost baterie.

Samsung TouchWiz na VULKAN API Launcher

Samsung TouchWiz Vulkan

Samsung TouchWiz Vulkan