„Samsung Galaxy A05s obdržel certifikaci FCC se 4 000mAh baterií a podporou 25W nabíjení“

Samsung Galaxy A05s získalo certifikaci od FCC a díky tomu se nám naskytl pohled na jeho zadní stranu a nabíjecí možnosti. Zdá se, že A05s bude mít baterii s kapacitou 4…

"Samsung Galaxy A05s obdržel certifikaci FCC se 4 000mAh baterií a podporou 25W nabíjení"

Samsung Galaxy A05s získalo certifikaci od FCC a díky tomu se nám naskytl pohled na jeho zadní stranu a nabíjecí možnosti. Zdá se, že A05s bude mít baterii s kapacitou 4 000 mAh a podporou rychlého nabíjení 25 W. Tento vývoj je zajímavý, protože předchozí model Galaxy A04s disponuje větší baterií o kapacitě 5 000 mAh.

Nový Samsung Galaxy A05s pokračuje v řadě cenově dostupných smartphonů od Samsungu. Nejnovější modely této řady jsou A04 a A04s, které byly uvedeny na trh v loňském roce. Starší modely byly velmi oblíbené díky svému poměru cena/výkon. Je tedy očekáváno, že i nový Galaxy A05s bude pokračovat ve stopách svých předchůdců.

Zatímco z FCC certifikace se nedozvídáme mnoho informací o samotném zařízení, je jasné, že Samsung opět vsadí na dostatečně velkou baterii. Kapacita 4 000 mAh by měla zaručit dlouhou výdrž telefonu bez nutnosti častého nabíjení. Díky podpoře rychlého nabíjení 25 W by mělo být možné telefon zcela dobít během relativně krátké doby.

Co se týče designu, ze zveřejněných obrázků je patrné, že zadní strana telefonu disponuje několika fotoaparáty. Pokud jde o přední stranu, zatím nemáme žádné informace, ale lze předpokládat, že Samsung opět vsadí na displej s výřezem pro přední kameru.

Samsung Galaxy A05s je očekáván na trhu v nejbližších měsících. S cenovkou pravděpodobně v rozmezí podobném jako u předchozích modelů této řady, by se mohl stát zajímavou volbou pro ty, kteří hledají dostupný, ale zároveň výkonný smartphone.

FAQ:

1. Kdy bude Samsung Galaxy A05s uveden na trh?

– Samsung Galaxy A05s se očekává na trhu v nejbližších měsících.

2. Jaká je kapacita baterie u Samsung Galaxy A05s?

– Kapacita baterie u Samsung Galaxy A05s je 4 000 mAh.

3. Podporuje Samsung Galaxy A05s rychlé nabíjení?

– Ano, Samsung Galaxy A05s podporuje rychlé nabíjení s výkonem 25 W.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a05s_stops_by_fcc_design_schematic_and_charging_specs_revealed-news-59599.php