Samsung Galaxy A54 stále vedoucím telefonem na našem žebříčku – Redmi Note 12 a Asus Zenfone 10 také mezi nejpopulárnějšími

se dočkali změny na předních příčkách žebříčku nejvíce vyhledávaných telefonů. Vedoucí pozici si i tentokrát drží Samsung Galaxy A54, který odolává veškeré konkurenci. Ačkoliv by se dalo očekávat, že vlajková loď…

Samsung Galaxy A54 stále vedoucím telefonem na našem žebříčku - Redmi Note 12 a Asus Zenfone 10 také mezi nejpopulárnějšími

se dočkali změny na předních příčkách žebříčku nejvíce vyhledávaných telefonů. Vedoucí pozici si i tentokrát drží Samsung Galaxy A54, který odolává veškeré konkurenci. Ačkoliv by se dalo očekávat, že vlajková loď značky, Samsung Galaxy S23 Ultra, bude překonávat všechny ostatní telefony, tentokrát ji předstihla střední třída.

Na druhém a třetím místě se umístil duo Redmi Note 12, přičemž základní model je tentokrát oblíbenější než verze Pro. Pátou příčku si vybojoval nově ohlášený Asus Zenfone 10.

Poco F5 si polepšil o dvě místa a zaujal osmou pozici, přičemž předběhl i Samsung Galaxy A14.

Samsung Galaxy S23 se tentokrát objevil až na posledním místě tohoto žebříčku. Je to poprvé po dlouhé době, co jsme jej neviděli na předních příčkách.

FAQ:

1. Proč je Samsung Galaxy A54 stále nejpopulárnějším telefonem?

– Samsung Galaxy A54 má vynikající poměr ceny a výkonu. Nabízí moderní design, kvalitní zpracování a dostatečný výkon pro běžné používání. Navíc je vybaven špičkovým fotoaparátem a nabízí dlouhou výdrž baterie.

2. Proč Samsung Galaxy S23 Ultra nezaujal přední příčku?

– I když se jedná o vlajkový model Samsungu, mohlo dojít k jeho překonání z důvodu vyšší ceny a podobných funkcí jako nabízí střední třída telefonů. Navíc může hrát roli i preference uživatelů, kteří upřednostňují jiné značky.

Článek je teprve začátkem tohoto týdne a bude zajímavé sledovat, jak se bude žebříček vyvíjet v dalších dnech. Ať už jste fanoušky Samsungu, Redmi nebo Asusu, určitě se máte na co těšit.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/top_10_trending_phones_of_week_26-news-59044.php