Samsung Galaxy A55 získal regulační schválení v Číně a oficiální seznam odhalil, že telefon bude mít nabíjení 25W.

Samsung Galaxy A55 získal regulační schválení v Číně a oficiální seznamování odhalilo, že telefon bude mít nabíjení o výkonu 25W. Toto již bude páté zařízení z řady Galaxy A5x s takovou...
Samsung Galaxy A55 získal regulační schválení v Číně a oficiální seznam odhalil, že telefon bude mít nabíjení 25W.

Samsung Galaxy A55 získal regulační schválení v Číně a oficiální seznamování odhalilo, že telefon bude mít nabíjení o výkonu 25W. Toto již bude páté zařízení z řady Galaxy A5x s takovou rychlostí nabíjení od doby, kdy společnost začala tuto technologii implementovat do svých středně třídových telefonů na začátku roku 2021.

Telefon s modelovým číslem SM-A5560 (nula na konci znamená, že se jedná o verzi pro pevninskou Čínu) bude podporovat nabíjení 9V při 2,77A a adaptér bude prodáván zvlášť. Očekáváme, že obchodní krabice bude mít stejný obsah i pro globální trh, což znamená pouze zařízení, USB-C kabel a SIM vysunovací špendlík.

Tento telefon bude mít pravděpodobně další vylepšení oproti předchozímu modelu A54. Přestože zatím nejsou žádné oficiální informace o specifikacích, očekává se například lepší výkon procesoru, větší displej s vyšším rozlišením nebo vylepšenou kamerou. Samsung se snaží udržet si své místo na trhu a konkurovat dalším výrobcům smartphonů, a proto pravidelně přichází s novými modely své oblíbené řady Galaxy A.

FAQ:
1. Jaké budou specifikace Samsungu Galaxy A55?
Prozatím nejsou známy žádné oficiální informace o specifikacích tohoto telefonu. Nicméně lze očekávat vylepšení ve výkonu procesoru, displeji a kameře.

2. Kdy bude Samsung Galaxy A55 dostupný na trhu?
Datum uvádění na trh zatím není známo. Doporučuje se sledovat oficiální kanály Samsungu pro nejnovější informace o dostupnosti a vydání telefonu.

3. Bude Samsung Galaxy A55 podporovat rychlé nabíjení?
Ano, Samsung Galaxy A55 bude nabízet rychlé nabíjení o výkonu 25W. Adapter pro rychlé nabíjení však bude prodáván zvlášť.

Článek vychází z obsahu dostupného zde: [odkaz na zdrojový článek]

Zdroj: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a55_incoming_with_25w_charging-news-60646.php