Vypnout reklamy

Nové telefony střední třídy Samsung Galaxy A51 a Galaxy A71 míří na Český trh. Tyto telefony budou nabízeny za ceny okolo 10 000,- Kč.

14.1.2020

Samsung Galaxy A71 a A51 oficiálně v ČR

Společnost Samsung představila nové telefony Galaxy A71 a Galaxy A51. Tyto telefony jsou vylepšeny novými funkcemi s větší baterií a delší výdrži.

Fotoaparát v telefonu je chytřejší a displej je Infinity-O. V české republice bude Galaxy A51 k dispozici ve druhé polovině ledna a to v černé, bílé a modré barvě za cenu 9499,- Kč a nový Galaxy A71 pak za 11 999,- Kč.

O telefonech jsme už vše psali, jelikož byly představeny oficiálně. Nyní doplňujeme informace ohledně ceny a data vydání v ČR.

Samsung Galaxy A51 a Galaxy A71 oficiálně – specifikace, fotografie

Telefony to nejsou vůbec špatné a určitě pro střední cenovou třídu je telefon naprosto dostačující. Telefony mají osmijádrový procesor, kde vyšší verze má 6GB RAM a nižší 4GB RAM.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.