Vypnout reklamy

Samsung Galaxy A9 se začal prodávat v Česku

Samsung Galaxy A9 2018

Nový mobilní telefon se čtyřmi fotoaparáty Samsung Galaxy A9 se začal prodávat v České republice. Jedná se o první telefon od Samsungu, který disponuje takovým počtem senzorů. Navíc má spoustu funkcí a celkem přívětivou cenu. Jedná se však o vyšší střední třídu.

Ten, kdo si bude chtít telefon pořídit, tak má k dispozici gradientní modrou barvu za doporučenou maloobchodní cenu 14 999,- Kč s DPH. Díky čtyřem senzorům, kterým tento telefon disponuje, tak máte možnost pořizovat opravdu nádherné fotografie.

Samsung Galaxy A9

Samsung Galaxy A9

Telefon má dvojnásobný optický zoom, takže přiblíží objekt  bez ztráty kvality.  Dále senzor pro ultraširokoúhlé zobrazení dokáže zachytit spoustu detailů v okolí a to bez jakéhokoliv omezení, což je opět skvělé. Umělá inteligence dodává fotoaparátu nové možnosti, jako je rozpoznání objektů a přizpůsobení nastavení.

Díky dalšímu senzoru pro snímání hloubky dokážete udělat profesionální fotografie, kde rozmažete pozadí a necháváte mít v ostrosti pouze popředí.

Hlavní fotoaparát má 24MPx, takže rozlišení je opravdu velké a detailní.

Samsung Galaxy A9

Samsung Galaxy A9

Baterie telefonu je 3800mAh, 128GB interní úložiště a SD kartu 512GB. Telefon je vybaven digitálním asistentem Bixby, a dalšími funkcemi. V prodeji bude v barvách: Černá a modrá Lemonade Blue.

Zdroj: Tisková zpráva