Samsung Galaxy A9 Star s velkým AMOLED displejem

Samsung v Číně představil další telefon a to je Samsung Galaxy A9 Star, který patří do střední třídy. Nicméně disponuje trošku odlišnými parametry a designem, než je tomu obvyklé. K dispozici nám bude telefon s 6.28 palcovým FullHD+ SAMOLED displejem. Jsou zde minimální rámečky, takže má displej ze strany na stranu. Výkon záleží na čipu […]

Samsung Galaxy A9 Star

Samsung v Číně představil další telefon a to je Samsung Galaxy A9 Star, který patří do střední třídy. Nicméně disponuje trošku odlišnými parametry a designem, než je tomu obvyklé.

K dispozici nám bude telefon s 6.28 palcovým FullHD+ SAMOLED displejem. Jsou zde minimální rámečky, takže má displej ze strany na stranu. Výkon záleží na čipu Snapdragon 660 a zároveň má k dispozici 4GB RAM a 64GB vnitřní paměť. Dále je možné rozšíření microSD karty do 256GB.

Na zadní straně telefonu je duální fotoaparát. Je zvláštní, že ve střední třídě duální fotoaparát je a u klasického Galaxy S9 není. Čtečka otisků prstů je v horní části a senzory fotoaparátu na levé straně. Fotoaparát má 16 MPx a 24 MPx rozlišení se clonou F/1.7. Na přední straně je selfie fotoaparát 24MPx.

K dispozici je Android 8 Oreo a A9 přijde s baterií 3700 mAh. Telefon bude dostupný v černé a bílé barvě. V této chvílí bude jen pro Asií, ale možná časem se ho dočkáme i v Evropě.