Samsung Galaxy AI se dostává i na starší zařízení

Samsung nedávno představil novou řadu svých nejnovějších smartphonů – Galaxy S24, Galaxy S24+ a Galaxy S24 Ultra. Všechny tyto modely jsou doslova přeplněné umělou inteligencí, kterou Samsung nazývá Galaxy AI. Samozřejmě…

Samsung Galaxy AI se dostává i na starší zařízení

Samsung nedávno představil novou řadu svých nejnovějších smartphonů – Galaxy S24, Galaxy S24+ a Galaxy S24 Ultra. Všechny tyto modely jsou doslova přeplněné umělou inteligencí, kterou Samsung nazývá Galaxy AI. Samozřejmě budou běžet na operačním systému Android 14 a budou mít nadstavbu One UI 6.1, která je prozatím dostupná jenom na těchto telefonech (všechny ostatní telefony Samsung mají maximálně One UI 6).

Pokud tedy vlastníte starší model Samsungu, možná se ptáte, zda i váš telefon dostane některé z těchto AI funkcí. Máme pro vás dobrou zprávu – odpověď je ano. Podle samotného Samsungu „mnoho“ z těchto funkcí dostanou i starší modely.

Mezi telefony, které alespoň zpočátku dostanou tyto AI funkce, patří Galaxy S23, Galaxy S23+,… (zbytek článku neobsahuje informace o ostatních modelech).

Tato aktualizace by mohla přinést do starších telefonů řadu nových a zajímavých funkcí, které využívají umělou inteligenci. Přesný seznam funkcí a detaily aktualizace však zatím nebyly zveřejněny.

FAQ:
1. Které modely Samsungu dostanou AI funkce?
– Zpočátku se očekává, že funkce dostanou telefony Galaxy S23, Galaxy S23+,…

2. Kdy můžeme očekávat tuto aktualizaci?
– Přesný termín aktualizace není znám, bude záležet na konkrétním modelu a regionu.

3. Jaké nové funkce přinese aktualizace?
– Zatím není známo, které funkce přesně budou zařazeny do aktualizace, ale očekává se, že využijí umělou inteligenci pro zlepšení uživatelského prostředí a dalších aspektů telefonu.

Samsung tímto krokem potvrzuje svůj závazek k podpoře starších telefonů a umožňuje uživatelům využít benefitů moderních technologií i na svých starších zařízeních. Čekáme tedy s napětím na další informace ohledně této aktualizace a těšíme se na to, co nám Samsung přinese.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ai_is_coming_to_these_older_devices-news-61281.php