Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Buds Live oficiálně

Vydáno dne: 5.8.2020

Nová sluchátka od Samsungu nabízí design ledvinek. Podle všeho lépe sedí v uchu a vypadají přirozeně. Poprvé Samsung má potlačení hluku aktivním způsobem.

Samsung nově odhalil sluchátka, která konečně mají technologií pro potlačení hluku. Zároveň tato sluchátka změnila svůj tvar. Podívejte se nyní na nová sluchátka.

Nyní tak máme sluchátka ve tvaru ledvinky. Sluchátka tak budou umístěné zcela v uchu a bude to vypadat více přirozeně.

Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Galaxy Buds Live

Sluchátka přirozeně sedí v uchu

Nicméně od dob, kdy uši nejsou všechny stejné, tak zde bude produkt, který umožní lepší ergonomiku. Uvnitř sluchátek je pak 12 mm reproduktor a vně jsou pak tři reproduktory. Dva mikrofony jsou blízko pusy, aby mohly převzít váš hlas a jeden mikrofón se pak stará o potlačení hluku.

Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Galaxy Buds Live

Galaxy Buds Live přichází s herním módem díky kterému máte menší odezvu. Samsung má také funkci pro probuzení (záleží jak na kterém trhu). Baterie vydrží od 5.5 hodin do 8 hodin. S nabíjecím pouzdrem je výdrž až 20 hodin.

Nabíjení a specifikace

Sluchátka podporují rychlé nabíjení a za 5 minut nabijete sluchátka na hodinový poslech.

Sluchátka váží 5.6 gramů a pouzdro 42 gramů. Uvnitř je baterie 60mAh a v pouzdře pak 472mAh. Připojení je skrz Bluetooth 5.0.

Od 21. srpna budou sluchátka dostupné v Evropě a to za cenu okolo 4000,- Kč.

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy Buds Sound?
Galaxy Buds Sound

Nová sluchátka Galaxy Buds Sound dorazí pravděpodobně zítra. Nicméně, jestli dorazí s vydáním Galaxy S21 nebo později, to prozatím nevíme.

Koukněte se ještě jednou na tři sluchátka Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds k dispozici. První sluchátka s aktivním odstraněním hluku. Dorazily také v bronzové barvě, jako Note 20 a Přečíst si více

Nevyznáte se v novinkách Samsungu? Máme pro vás infografiku
Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, Galaxy Z Flip, Galaxy Buds+ na infografice. Pokud se tedy v telefonech ztrácíte, tak Přečíst si více

Samsung Galaxy Buds+ oficiálně
Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+ dostanete k předobjednávce Galaxy S20 Ultra, ale nikoliv ke klasickým S20. Sluchátka vydrží 11 hodin nepřetržitého poslechu Přečíst si více