Samsung Galaxy Buds Pro klíčové funkce a cena

Samsung Galaxy Buds Pro dorazí zároveň s telefonem Galaxy S21 v lednu 2021. Sluchátka mají funkce jako je aktivní potlačení hluku, vyhledávání sluchátek, profilování, personalizace tlačítek.

Největší pozornost v dnešních dnech získává telefon Galaxy S21, který dorazí v lednu 2021. Nicméně očekává se také sluchátka Galaxy Buds Pro. Jedná se o next-gen sluchátka.

Galaxy Buds+ dorazí s aktivním potlačením hluku stejně jako 3D audio pro podporovaný video obsah. V nastavení aplikace Galaxy Buds Pro vidíme i možnost vypnout aktivní potlačení hluku nebo zvolení ambientního zvuku. Tento typ zvuku je možné spouštět automaticky, ve chvíli, kdy sluchátka uslyší, že mluvíte, tak následně sníží i hlasitost ve sluchátkách.

3D audio funkce by měla fungovat podobně, jako od Apple Spatial Audio, které jsou k dispozici v Airpodech Pro. Automaticky se tak mění hlasitost podle toho, jak se pohybujete a to díky gyroskopu ve sluchátkách.

Personalizace dotykového ovládání

K dispozici budou i různé profily, kde se budete přepínat mezi basy, čistým zvukem nebo výškami. Samsung také umožňuje zablokovat dotykové ovládání na Buds Pro nebo si nabindovat jednotlivá tlačítka podle sebe. Je tady i funkce Find My Earbuds, takže pokud se vám sluchátka ztratí, tak díky Samsung SmartThings, najdete svá sluchátka.

Cena

Tato sluchátka Buds Pro budou stát 229€ v Evropě. Ze začátku budou k dispozici v černé a stříbrné barvě. Bílá a další barvy dorazí později v roce 2021.

Zdroj