Samsung Galaxy C9 Pro se 6GB RAM

Oficiální představení nového mobilního telefonu Galaxy C9 Pro proběhlo včera v Číně. Bude dostupný právě jenom pro tento trh, ale jde nám hlavně o jednu věc. Není to telefon, který by mohl nahradit iPhone 7 nebo Note 7. I přesto, že se nejedná o nějaký vlajkový telefon firmy Samsung, tak jako první nabídne 6GB RAM. […]

Samsung Galaxy C9 Pro

Oficiální představení nového mobilního telefonu Galaxy C9 Pro proběhlo včera v Číně. Bude dostupný právě jenom pro tento trh, ale jde nám hlavně o jednu věc. Není to telefon, který by mohl nahradit iPhone 7 nebo Note 7.

I přesto, že se nejedná o nějaký vlajkový telefon firmy Samsung, tak jako první nabídne 6GB RAM. Je to naprosto první telefon, který byl kdy vyroben se 6GB RAM. Velikost displeje je 6 palců a s rozlišením 1080 x 1920px. Uvnitř je chipset Snapdragon 653 s integrovaným osmi jádrovým procesorem s jádrem Cortex A72 a další čtyři jádra A53.

Samsung Galaxy C9 Pro

Samsung Galaxy C9 Pro

K dispozici je Adreno 510, který podává vysoké výkony hlavně pro telefony vyšší střední třídy.

Obrovská baterie, RAM a technologie

K dispozici je 64GB interní paměti. Pokud neubude uživatelům velikost úložiště vyhovovat, tak je tady ještě slot pro microSD kartu.

Samsung Galaxy C9 Pro

Samsung Galaxy C9 Pro

Dále tady máme 16MPx fotoaparát a 4000 mAh baterii. Baterie je větší než na ostatních telefonech, ale displej o velikosti 6 palců má větší spotřebu energie.

Snímač otisků prstů je na „home“ tlačítko, k dispozici jsou stereo reproduktory, USB Typ-C, 4G LTE SIM sloty.

Samsung Galaxy C9 Pro

Samsung Galaxy C9 Pro

Telefon poběží na Android 6.0.1. Bude stát 470$.