Samsung Galaxy F55 získal certifikaci Bluetooth, mohl by být uveden na trh jako Galaxy M55 ve vybraných trzích.

Samsung nedávno získal certifikaci pro svůj nový telefon s kódovým označením SM-E556B/DS. Certifikace byla udělena Wi-Fi Aliancí minulý měsíc, přičemž certifikační autorita sice nezveřejnila jméno zařízení, bylo však řečeno, že se…

Samsung Galaxy F55 získal certifikaci Bluetooth, mohl by být uveden na trh jako Galaxy M55 ve vybraných trzích.

Samsung nedávno získal certifikaci pro svůj nový telefon s kódovým označením SM-E556B/DS. Certifikace byla udělena Wi-Fi Aliancí minulý měsíc, přičemž certifikační autorita sice nezveřejnila jméno zařízení, bylo však řečeno, že se jedná o model Galaxy F55. Tato informace byla potvrzena také Bluetooth SIG, který certifikoval model SM-E556B_DS a na svých stránkách ho uvedl jako Galaxy F55.

Podle certifikace tedy bude mít **Samsung Galaxy F55** konektivitu Bluetooth 5.2, ale ostatní specifikace nebyly zveřejněny. Na stejné stránce byl také uveden model SM-C5560 jako Galaxy M55, což naznačuje…

###FAQ:
1. **Kdy bude Samsung Galaxy F55 oficiálně představen?**
– Prozatím nebylo oznámeno oficiální datum představení Galaxy F55, ale s ohledem na nedávné certifikace se očekává, že to nebude dlouho trvat.

2. **Jaké další specifikace můžeme čekat u Samsung Galaxy F55?**
– Kromě konektivity Bluetooth 5.2 nebyly žádné další informace zveřejněny. Očekává se však, že se jedná o zařízení střední třídy s moderním designem a výkonnými funkcemi.

3. **Bude Samsung Galaxy F55 dostupný i na českém trhu?**
– Zatím není jasné, jestli se Galaxy F55 dostane i na český trh. Nicméně s postupem času by měl být k dispozici ve vybraných obchodech či prostřednictvím online prodeje.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_f55_bluetooth_certified-news-61723.php