Vypnout reklamy

Nový telefon Samsung Galaxy Fold dorazí 27. září. Jedná se o vylepšený design telefonu a Samsung zároveň pracoval na optimalizaci aplikací.

Skládaný telefon, který byl neustále odkládán má konečné finální datum. Po všech změnách designu mobilního telefonu jsme se konečně dočkali konečného rozhodnutí a data.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Podle známého leekstera Evan Blass je toto datum konečné. Ještě nedávno se však hovořilo o datu 18. září, ale neměli jsme žádné potvrzení z oficiální strany. Nicméně společnost podle všeho stále pracovala na zlepšení designu, aby nedocházelo ke zničení telefonu.

Samsung vylepšil design telefonu Galaxy Fold

Samsung hodně pracoval na vylepšení uživatelské přívětivosti telefonu a zároveň optimalizoval aplikace a služby, aby fungovaly bez problému na větších obrazovkách. Teď však zbývá na oficiální potvrzení ze strany Samsungu.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.