Vypnout reklamy

Samsung Galaxy J3 (2018) je krůček od oficiálního představení

Vydáno dne: 27.3.2018

Tak jako každý rok, tak i tento rok. K dispozici máme novou vlnu telefonu, které jsou dostupné pro většinu lidí. Spousta nových telefonu jsou od společnosti Samsung odhaleny právě v první polovině roku 2018 a tento rok není vyjimkou. Samsung Galaxy J3 2018 Jeden z telefonu Galaxy J série se dostane na pulty ještě toto […]

Tak jako každý rok, tak i tento rok. K dispozici máme novou vlnu telefonu, které jsou dostupné pro většinu lidí. Spousta nových telefonu jsou od společnosti Samsung odhaleny právě v první polovině roku 2018 a tento rok není vyjimkou.

Samsung Galaxy J3 2018

Jeden z telefonu Galaxy J série se dostane na pulty ještě toto jaro. Jedná se přesněji o telefon Galaxy J3 2018, který byl viděn už u několika regulátoru, kde je potřeba vždy certifikace, aby mohl být telefon následně uveden na trh.

Produktový list

Produktový list

V této chvíli tento chytrý telefon obdržel Bluetooth certifikaci a je tak krůček od oficiálního odhalení. Galaxy J3 (2018) bude k dispozici celosvětově, jen bude mít rozdílná jména v různých částech.

Nový telefon hned od počátku obdrží systém Android 8.0 Oreo, což bude hlavní prodejní materiál doplněn s velmi nízkou cenou.

Další zajímavé příspěvky
Samsung nabíječka pro tři zařízení
Samsung nabíječka

K dispozici máme Samsung nabíječku pro tři zařízení a zároveň i informaci o nové Samsung power bance. Prozatím však jsou Přečíst si více

Samsung Galaxy S21 a čip Exynos 1000
Samsung firma

Samsung pravděpodobně brzy představí nový čip Exynos 1000. Podle testů v telefonu Galaxy S21 je rychlejší, než Snapdragon 875.

Samsung ISOCELL Vizion 3D ToF senzor
Samsung ISOCELL Vizion

Samsung ISOCELL Vizion 3D ToF senzor k dispozici. U nového telefonu Galaxy S21 bude pravděpodobně nový ToF senzor od Samsungu.

Samsung odhalilo nabíječku, která nabije, telefon, sluchátka i hodinky zároveň
Samsung bezdrátová nabíječka

Samsung odhalilo novou nabíječku, která dokáže bezdrátově nabíjet tři různá zařízení. Chytré hodinky, sluchátka i telefon.