Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Note 10 Lite bude mít S Pen, které funguje přes Bluetooth, stejně jako u standardní verze telefonu. Vypadá to, že i tento telefon obdrží pokročilé technologie vlajkového telefonu, což je ovládání gyroskopu či focení kamerou. Dokumenty FCC odhalily velikost stylusu a je to 5.8 x 4.35 x 105.18mm, což je identický s Note […]

5.12.2019

Samsung Galaxy Note 10 Lite s S Pen na Bluetooth

Samsung Galaxy Note 10 Lite bude mít S Pen, které funguje přes Bluetooth, stejně jako u standardní verze telefonu.

Vypadá to, že i tento telefon obdrží pokročilé technologie vlajkového telefonu, což je ovládání gyroskopu či focení kamerou.

Samsung Galaxy Note 10 Lite FCC
Samsung Galaxy Note 10 Lite FCC

Dokumenty FCC odhalily velikost stylusu a je to 5.8 x 4.35 x 105.18mm, což je identický s Note 10 stylusem a o je o něco větší, než předešlý.

Je také zvláštní, že fotografie se budou moci odhalit až 25. května příští rok, takže si myslíme, že i ten den bude telefon odhalen.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Externí fotografie
Samsung Galaxy Note 10 Lite Externí fotografie

Telefon tak bude moci pomoci v prodejích Samsungu v době, kdy pravděpodobně budou zpomalovat prodeje telefonu Galaxy S11, který se představí v únoru.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)