Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Note 21 Ultra s fotoaparátem pod displejem

Společnost Samsung publikovala na YouTube video, kde ukazuje nový telefon Galaxy Note a to s kamerou selfie pod displejem. Je zde tři a půl minutové video, kde společnost vysvětluje svou filozofií, ale zároveň se zde objevil nový Note 21 Ultra.

Telefon na videu nemá ani výřez, ani díru pro kameru. Jediné, co zbývá, tak je právě selfie kamera pod displejem. Bylo by podivující, kdyby Samsung dorazil s vysouvací kamerou, ale k tomuto kroku by pravděpodobně firma nepřistoupila.

Samsung totiž již několik let pracuje na této technologií, ale nebyla ještě odladěná, tak ji nemohli použít. Telefon Galaxy Note 21 Ultra můžete vidět v pasáži od 2:23, kde je k vidění fialová tapeta. Může se jednat pouze o Galaxy Note 21, ale to není úplně jisté. Podle nás se jedná o Note 21 Ultra, protože má zahnutý displej a Note 21 standardní bude mít displej rovný.

Bylo by to opravdu skvělé, kdyby právě Note 21 Ultra by měl být první telefon společnosti Samsung s fotoaparátem pod displejem a to přes to, že se spekulovalo o ukončení série Note.

Krom toho má mít Note 21 Ultra novou certifikovanou nabíječku o výkonu 65W.

Telefon s kamerou pod displejem na trhu už je a je to ZTE Axon 20 5G, ale to patří do jiné cenové kategorie. Nicméně fotografie z tohoto senzoru nejsou moc dobré a je jisté, že Samsung chce mít jistotu kvality nové technologie, takže nevypustí nic, co je jen tak na půl.

Zdroj