Samsung Galaxy Note 7 potvrzen Iris Skener

Galaxy Note 7 se očekává 2. Srpna 2016 a byly různé dohady o tom, jestli bude disponovat Iris Skenerem pro bezpečnostní hesla. Nahradí tak otisky prstů.  Iris skener rozpozná biometrické údaje podle očí. Samsung Galaxy S7 Note s novým zabezpečením V posledním úniku informací si můžeme všimnout, že Galaxy Note 7 bude mít zahnuté obě […]

Galaxy Note 7 se očekává 2. Srpna 2016 a byly různé dohady o tom, jestli bude disponovat Iris Skenerem pro bezpečnostní hesla. Nahradí tak otisky prstů.  Iris skener rozpozná biometrické údaje podle očí.

Samsung Galaxy S7 Note s novým zabezpečením

V posledním úniku informací si můžeme všimnout, že Galaxy Note 7 bude mít zahnuté obě strany displeje, tak jak je tomu u Galaxy S7 Edge a bude mít také 3 kamery vpředu. 

Galaxy Note 7

Galaxy Note 7

Displej bude podle všeho velký 5.8 palců. Z horní části byl odstraněn nápis Samsung, pravděpodobně proto, aby se udělal prostor pro tři kamery.

Iris skener zabezpečení Galaxy Note 7

Iris skener zabezpečení Galaxy Note 7

Minulý týden jsme se dozvěděli, že telefon přijde s 5.7 palcovým displejem (teď vidíme 5.8 palců), QHD SAMOLED displej, 6GB RAM, 12 MPx zadní kamera a 4000 mAh baterií