Samsung Galaxy Note 7 půjde do prodeje v Srpnu

Samsung přeskočil Samsung Galaxy Note 6 z marketingového hlediska. Chtěl mít všechny své telefóny řady Galaxy pod jednim číslem. Tak aby se nikomu nezdálo, že Note 6 je vlastně horší jak 7, když už máme na světě Galaxy S7. Co se ve článku dočtete? Vydání telefónu v US a představení Galaxy Note 7 Specifikace telefónu […]

Samsung Galaxy Note 6

Samsung přeskočil Samsung Galaxy Note 6 z marketingového hlediska. Chtěl mít všechny své telefóny řady Galaxy pod jednim číslem. Tak aby se nikomu nezdálo, že Note 6 je vlastně horší jak 7, když už máme na světě Galaxy S7.

Co se ve článku dočtete?

  • Vydání telefónu v US a představení Galaxy Note 7
  • Specifikace telefónu Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 5 je tady již jeden rok a Samsung proto plánuje nový Note telefon. Logicky se právě má nazývat Galaxy Note 6, ale jak jsme již řekli, tak se bude nazývat Galaxy Note 7.

Vydání telefonu Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 6

Samsung Galaxy Note 6

Nový Galaxy Note 7 může být spuštěn do prodeje v USA již 15. Srpna. Podle informací od @evleaks. Což znamená, že již na začátku Srpna se můžeme dozvědět o telefonu mnohem více, protože bude pravděpodobně naplánovaná událost pro představení.

Evan Blass také říká, že bude dostupná jen jedna varianta mobilního telefonu Galaxy Note. Nebude tak Galaxy Note se zahnutým displejem.

Specifikace Samsung Galaxy Note 7

Nový Note 7 nám nabídne 5.8 palcový Quad HD SAMOLED displej, Snapdragon 823 nebo Exynos 8890 (záleží na trhu) a až 6GB RAM.

Galaxy Note 6 - Tak takový pravděpodobně nebude. Počkáme si ale na Srpen

Galaxy Note 7 – Tak takový pravděpodobně nebude. Počkáme si ale na Srpen