Samsung Galaxy Note 8 23. Srpna?!

Informovali jsme vás, že Samsung chce urychlit uvedení do prodeje Note 8 z důvodu klesajícího prodeje Galaxy S8 a pravděpodobně i z důvodu konkurence ze strany Apple. Původně mělo přijít představení někdy na začátku září, ale pravděpodobně se všechno změnilo a poslední zpráva říká, že Samsung si rezervoval událost v New Yorku na 23. Srpna.  […]

Samsung Galaxy Note 8 nové informace

Informovali jsme vás, že Samsung chce urychlit uvedení do prodeje Note 8 z důvodu klesajícího prodeje Galaxy S8 a pravděpodobně i z důvodu konkurence ze strany Apple.

Původně mělo přijít představení někdy na začátku září, ale pravděpodobně se všechno změnilo a poslední zpráva říká, že Samsung si rezervoval událost v New Yorku na 23. Srpna. 

Podle veškerých neoficiálních zpráv, které jsme doposud slyšeli, to do jisté míry vypadá, že Samsung si není jistý, jestli Note 8 bude mít nějaký velký úspěch. Funkce snímač otisků prstů pod displejem nebude a navíc není zcela jasné, jestli Apple iPhone 8 ano, ale vše naznačuje tomu, že Apple se potýká se stejnými problémy, jako Samsung.

Note 8 bude opět o něco větší, než klasické telefony řady „S“. Má být však jen o málo větší než S8 + a unikátní vlastnosti Note 8 je S-PEN a zadní duální fotoaparát. Telefon má stát něco okolo 900 dolarů.