Samsung Galaxy Note 8 s Exynos 8895 a 6GB RAM

Oficiální představení nového telefonu Note8 se blíží a s ním i nové informace. Avšak už dávno víme, co bude mít Note8 za čipovou sadu. Teď je to však naprosto potvrzené, protože se objevil prototyp Note8 na Geekbench. Díky testu na Geekbench je potvrzeno naprosto vše, co jsme mohli za poslední měsíce vidět. Telefon má modelové […]

Samsung Galaxy Note 8

Oficiální představení nového telefonu Note8 se blíží a s ním i nové informace. Avšak už dávno víme, co bude mít Note8 za čipovou sadu. Teď je to však naprosto potvrzené, protože se objevil prototyp Note8 na Geekbench.

Díky testu na Geekbench je potvrzeno naprosto vše, co jsme mohli za poslední měsíce vidět. Telefon má modelové označení SM-N950F a byl navržen pro Evropu a celý světový trh s 1 SIM.

Samsung Galaxy Note8 na Geekbench

Samsung Galaxy Note8 na Geekbench

Note8 bude mít tedy 6G RAM a jedná se tak o první chytrý telefon od Samsungu, který dostane takovou nálož paměti. Dále je poháněn čipem Exynos 8895, který je stejný, jako v modelu S8.

Prototyp Note8 běží na Android 7.1.1 Nugát. Displej 6.3 palců, 18.5:9 SAMOLED Infinity Display, S-PEN a 3300 mAh baterie. Dále nechybí duální fotoaparát 12 MPx s optickým zoomem.