Vypnout reklamy

Nový Samsung Galaxy Note 9 je tady s obrovskou pamětí 512GB

Samsung Galaxy note 9

I když jsme během celého měsíce obdrželi nespočet informací ohledně nového telefonu, tak i přesto nesmí chybět oficiální představení. Víceméně jsme již viděli vše, avšak něco jsme mohli vynechat. Teď to máme vše na jednom místě.

Samsung Galaxy note 9

Samsung Galaxy note 9

Chytrý telefon od společnosti Samsung disponuje maximálním výkonem pro hraní těch nejnáročnějších her, novým bluetooth perem S-Pen a ještě inteligentnějším fotoaparátem.

V před objednávce si mohou zákazníci pořídit verzi se 128GB a to již od zítřka 9. srpna do 23. srpna 2018, kdy oficiální prodej bude zahájen 24. srpna 2018.

Promo akce

Opět je možné využít promo akce, kdy vám Samsung odkoupí váš starý mobilní telefon a následně získáte slevu na nový. Stačí jít na adresu NovySamsung.cz

Speciální edice Samsung Galaxy Note 9

Speciální edice

Speciální edice

Jak jsme již psali o 512GB verzi mobilního telefonu Note 9, tak bude prodávána zároveň i s chytrými hodinkami Samsung Gear S3 Frontier v luxusním balení. Cena takového setu pak bude 34 999,- Kč. Zároveň to platí u Alza.cz, která má partnerství se Samsungem. Speciální edici můžete zakoupit právě v době před-prodeje a to do 23. srpna 2018.

Speciální edice Note 9

Speciální edice Note 9

Zákazníci řady Note patří mezi nejvěrnější zákazníky Samsung

Samsung si je vědom, že zákazníci řady Note jsou nejvěrnější ke značce Samsung a proto si nemohou dovolit další selhání. Právě Note 9 má zvládnout dnešní hektický život a nikdy je nenechat ve štychu.

Note 9 vydrží pracovat celý den bez toho, aniž by byl nabíjen. Zároveň má dostatek místa, takže se nemusíte starat, jestli máte dostatek volného místa v telefonu.

  • Baterie v telefonu: Galaxy Note 9 disponuje kapacitou 4000 mAh, což je největší kapacita baterie v telefonech Galaxy vůbec. Proto je možné telefon využívat celé dny.
  • Více místa pro vaše data: Právě 128GB nebo 512GB prostor vám dává možnost ukládat data ve velkém množství. S microSD kartou 1TB ještě více.
  • Rychlost a výkon telefonu: Co se týče procesoru v mobilním telefonu, tak ten disponuje 10nm procesorem s podporou těch nejrychlejších sítí (stahování dat až 1.2GB za sekundu). Ovšem vše záleží na dané zemi a její infrastruktuře sítě. Co je ale zajímavé, tak špičkový algoritmus Water Carbon Cooling, který reguluje výkon na principu umělé inteligence a to tak, aby byl zajištěn stabilní výkon.

Pero S-Pen s podporou bluetooth technologie

Samsung Galaxy note 9

Samsung Galaxy note 9

Právě řada Note vyčnívá skvělým perem S-Pen. Nikdo nemá tak přesný mechanizmus jako Samsung a právě nejrůznější podnikatelé, manažeři si tuto věc chválí. Nicméně dnes ji mohou využít i hráči mobilních her.

Podpora Bluetooth Low Energy (BLE) přináší naprosto odlišný způsob, jak se Note používal. Právě pouhým jedním kliknutím na S-Pen pořídíte selfie, seskupíte obrázky, promítáte snímky nebo třeba jen pozastavíte video. Funkce BLE budou v různých aplikacích k dispozici ještě letos.

https://www.youtube.com/watch?v=024NJMxbcVY&ab_channel=%EC%82%BC%EC%84%B1%EC%A0%84%EC%9E%90%EB%89%B4%EC%8A%A4%EB%A3%B8%5BSamsungNewsroom%5D

Fotoaparát s inteligentním rozpoznáváním

Samsung Galaxy note 9

Samsung Galaxy note 9

Mobilní telefony a jejich fotoaparáty se stále zdokonalují a Note 9 posunul laťku ještě výše. S novým fotoaparátem a inteligencí získáte fotografie, jako od profesionála.

  • Optimalizace scény: Využití umělé inteligence k identifikaci prvků na scéně. Objekt se následně zařadí mezi 20 kategorií a na základě kategorie se provede optimalizace. Dochází tak k vylepšení barev s HDR.
  • Detekce chyb: Pokud se vám snímek nezdaří, tedy je rozmazaný, tak vás aplikace hned upozorní a hned na to je možné pořídit snímek nový. To se hodí třeba i v případě, kdy daná osoba mrkne ve chvíli, kdy zmáčkněte spoušť.
  • Špičkový fotoaparát: Právě díky kombinaci inteligentních funkcí a silným hardwarem je má Note 9 nejvybavenější fotoaparát na trhu. K dispozici je redukce šumu, variabilní clona (režim světelnosti f/1.5 a f/2.4) světlu se tak přizpůsobuje jako lidské oko.

https://www.youtube.com/watch?v=mQeAgi9owj4

Herní i pracovní telefon

Samsung Galaxy note 9

Samsung Galaxy note 9

Společnost Samsung sama řekla, že telefon bude propagovat jako herní i pracovní telefon. Prvkem designu je stále infinity displej. Note 9 má celkový displej 6.4 palců a je vybaven technologií SAMOLED (vlastní displej od Samsungu). Nadále jsou tady stereo reproduktory vyladěné AKG a podpora prostorového zvuku Dolby Atmos, což vás vtáhne do středu dění.

https://www.youtube.com/watch?v=DIuBhOPPXPY&ab_channel=%EC%82%BC%EC%84%B1%EC%A0%84%EC%9E%90%EB%89%B4%EC%8A%A4%EB%A3%B8%5BSamsungNewsroom%5D

YouTube navíc označilo telefon Note 9 jako vlajkový telefon, který dokáže nabídnout ten nejlepší zážitek se službami YouTube.

Podpora DeX stanice i bez ní

https://www.youtube.com/watch?v=LFZ-zHOC1wg

Díky podpoře dokovací stanice Samsung DeX lze s Note 9 pracovat jako s PC (stejně jako u Galaxy S9 a S9+). Telefon lze propojit pouze HDMI kabelem (značky Samsung). Po připojení k monitoru lze poskytovat virtualizovaný desktop nebo může posloužit jako druhá obrazovka. Nový Note 9 lze také použit jako touchpad. Nebo pracovat na monitoru s několika okny zároveň.

Rychlé bezdrátové nabíjení

Navíc telefon Note 9 má špičkové rychlé nabíjení a zároveň je telefon odolný proti vodě a prachu se stupněm krytí IP68 (do 1.5 metrů po dobu 30 minut. Opláchněte nečistoty a osušte).

Podpora platformy Knox, která splňuje bezpečnostní požadavky vojenského průmyslu a nabízí možnosti biometrického zabezpečení.

Společnost Samsung taktéž navázala dlouhodobou spolupráci se společností Spotify a tak může nabídnou zákazníkům jednodušší synchronizaci a přenášení hudby mezi Galaxy Note 9, Galaxy Watch a Smart TV.

Specifikace

  Galaxy Note9
Displej 6,4palcový Super AMOLED s rozlišením Quad HD+, 2960×1440 (521 ppi)

* Obrazovka měřená úhlopříčně jako celý obdélník bez odečtení zaoblených rohů.

* Výchozí rozlišení je Full HD+; lze jej ale v nastavení změnit na Quad HD+ (WQHD+)

Fotoaparát Zadní: Duální fotoaparát s duálním optickým stabilizátorem obrazu (OIS)

– širokoúhlý: Snímač Super Speed Dual Pixel 12MP AF (f/1,5 a f/2,4)

– teleobjektiv: 12MP AF; f/2,4; OIS

– 2x optický zoom, až 10x digitální zoom

Přední: 8MP AF; f/1,7

Tělo 161,9 x 76,4 x 8,8 mm; 201 g, IP68 (BLE S Pen: 5,7 x 4,35 x 106,37 mm; 3,1 g, IP68)

* Odolnost vůči prachu a vodě se stupněm krytí IP68. Na základě testů prováděných ponořením do sladké vody do hloubky 1,5 m na dobu až 30 minut.

Procesor 10nm, 64bitový, osmijádrový procesor (max. 2,7 GHz + 1,7 GHz)

10nm, 64bitový, osmijádrový procesor (max. 2,8 GHz + 1,7 GHz)

* Může se lišit podle trhů a mobilních operátorů.

Paměť 6GB RAM (LPDDR4), 128GB + slot MicroSD (až 512GB)

8GB RAM (LPDDR4), 512GB + slot MicroSD (až 512GB)

* Může se lišit podle trhů a mobilních operátorů.

* Velikost uživatelské paměti je menší než celková kapacita paměti, protože část úložiště využívá operační systém a software vykonávající různé funkce zařízení. Skutečná velikost uživatelské paměti se bude lišit podle operátora a po aktualizaci softwaru se může změnit.

SIM karta Single SIM: jeden slot pro Nano SIM a jeden slot pro microSD (až 512GB)

Hybrid SIM: jeden slot pro Nano SIM a jeden slot pro Nano SIM nebo MicroSD (až 512GB)

* Může se lišit podle trhů a mobilních operátorů.

Baterie 4 000 mAh

Rychlé nabíjení kabelem i bezdrátově

Kabelové nabíjení kompatibilní se standardy QC2.0 a AFC

Bezdrátové nabíjení kompatibilní se standardy WPC a PMA

* Může se lišit podle trhů a mobilních operátorů.

OS Android 8.1 (Oreo)
Sítě Vylepšená 4×4 MIMO, 5CA, LAA, LTE kat. 18

* Může se lišit podle trhů a mobilních operátorů.

Konektivita Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5GHz), VHT80 MU-MIMO, 1024QAM,
Bluetooth® v 5.0 (LE až do 2 Mbps), ANT+, USB typ C, NFC, lokalizační služby (GPS, Galileo*, Glonass, BeiDou*)* Pokrytí systémů Galileo a BeiDou může být omezené.
Platby NFC, MST

* Může se lišit podle trhů a mobilních operátorů.

Senzory Akcelerometr, barometr, čtečka otisku prstů, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallův senzor, senzor tepu, senzor blízkosti, RGB světelný senzor, snímač oční duhovky, čidlo tlaku
Zabezpečení Typ uzamčení: Gesto, PIN kód, heslo
Biometrické typy uzamčení: Snímač oční duhovky, snímač otisku prstů, rozpoznání tvářeInteligentní skenování: Kombinuje skenování duhovky s rozpoznáním obličeje, a umožňuje tak pohodlné odemčení telefonu a v některých případech poskytuje vylepšené zabezpečení pro některé služby ověřování
Audio MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DSF, DFF, APE
Video MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

Zdroj: TZ