Samsung Galaxy Note 9 S Pen bude mít bluetooth

Samsung Galaxy Note9

Podle poslední zprávy, která pochází z certifikačního úřadu v USA, což je FCC, tak právě S Pen u nového Galaxy Note 9 bude mít bluetooth připojení. Jelikož to znamená, že S Pen bude potřebovat baterií, tak věříme, že S Pen se bude nabíjet zároveň s telefonem, jinak to nemá moc smysl.

Nový telefon Samsung Galaxy Note 9 se má představit již 9. srpna. Na pozvánce se objevilo zajímavé tlačítko pro Note 9 S Pen stylus, kde se spekulovalo, že bude mít nějakou funkcionalitu s Bluetooth, což byla pravda.

S Pen na FCC

Na FCC se totiž objevil S Pen, kde má Bluetooth. Něco nám říká, že S Pen tak bude mít možnost dělat různé digitální podpisy, jelikož již minulý rok Samsung přiznal, že pracuje na funkci digitálních podpisů, což by s funkcí S Pen dávalo smysl.

Podle všeho to dává i možnost ovládat média přehrávače, přeskakovat písničky, zastavovat a pouštět video přehrávání nebo třeba spustit Bixby ( virtuální asistent Samsungu).

Samsung Galaxy Note 9 S Pen má modelové označení EJ-PN960 a využívá konektivitu na frekvenci 2.4GHz. Note 9 má označení SM-N960.