Vypnout reklamy

Nové telefony Samsung Galaxy P30 obdržely certifikaci 3C

Samsung 4X

Podle veškerých informací to vypadá, že Samsung pracuje na nové řadě P. Jedná se o telefony P30 a P30 Plus, které mají disponovat jako první snímačem otisků prstů v displeji od Samsungu. Očekává se, že se telefony představí právě na události 4X the Fun a to 11. října.

Mobilní telefony již obdržely certifikaci 3C, což značí velmi brzké uvedení na trh. Právě označení SM-G6200, které se objevilo v certifikaci, tak patří mobilnímu telefonu Galaxy P30. Všichni tak předpokládají představení těchto telefonu 11. října.

Samsung Galaxy P30

Samsung Galaxy P30

Avšak je škoda, že budou telefony Galaxy P30 pouze exkluzivně pro Čínu. Nicméně časem se telefony možná objeví v celém světě.

Podle serveru SamMobile bude telefon Galaxy P30 nabízet varianty 64GB a 128GB interní úložiště a 4 barvy: modrá, růžová, černá a červená.

Hlavním tahounem P30 je snímač otisků v displeji

Jak jsme už dříve napsali, tak hlavním tahounem bude snímač otisků prstů v displeji. Bude se jednat o první Samsung telefon, který touto technologií disponuje. Původně se myslelo, že prvním telefonem se stane Samsung Galaxy S10. Nicméně nový vlajkový telefon roku 2019 použije namísto optického snímače otisků, ultrasonic snímač, který je rychlejší a přesnější.

Podle drbů, které se šíří po internetu by mohly mít telefony P30 a P30 Plus čip Exynos 7885 a displejem o rozlišení Full HD+.

Zdroj