Samsung Galaxy Ring: Extrémně lehký smartphone s různými povrchovými úpravami

Samsung představil na akci Galaxy Unpacked novou technologii s názvem Galaxy Ring tracker. I když se veřejnosti představení zatím nedočkala, technologický analytik Avi Greengart předstal několik podrobností o prototypu Galaxy Ring…

Samsung Galaxy Ring: Extrémně lehký smartphone s různými povrchovými úpravami

Samsung představil na akci Galaxy Unpacked novou technologii s názvem Galaxy Ring tracker. I když se veřejnosti představení zatím nedočkala, technologický analytik Avi Greengart předstal několik podrobností o prototypu Galaxy Ring jednotky, ke kterým měl předčasný přístup.

Galaxy Ring je překvapivě lehký a bude dostupný v různých velikostech, až do velikosti 13 (o průměru 22,2 mm). Galaxy Ring bude nabídnut ve 3 různých provedeních a podle informací by měl být uveden na trh později v tomto roce. Na teaserových obrázcích Galaxy Ringu jsou viditelné pogo piny uvnitř, které slouží pro dobíjení. Dále jsou zde také informace o monitorování srdečního tepu, SpO2 hladin a spánku.

FAQ:

1. Kdy bude Galaxy Ring dostupný na trhu?
– Galaxy Ring by měl být uveden na trh později v tomto roce. Přesný termín však nebyl zatím stanoven.

2. Jak je konkrétně Galaxy Ring nabízen?
– Galaxy Ring bude k dispozici ve 3 různých materiálových provedeních, která si uživatelé mohou vybrat podle svých preferencí.

3. Jaké funkce a monitorování nabídne Galaxy Ring?
– Galaxy Ring bude monitorovat srdeční tep, SpO2 hladiny a kvalitu spánku. Další funkce zatím nebyly zveřejněny.

Klíčová slova: Samsung, Galaxy Ring, tracker, technologie, lehký, velikost, provedení, dobíjení, monitorování, srdeční tep, SpO2, spánek.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ring_is_reportedly_extremely_light_and_comes_with_different_material_finishes-news-61315.php