Samsung Galaxy Ring za stejnou cenu jako Galaxy Watch

Samsung se chystá vstoupit do nové kategorie nositelných zařízení s modelem Galaxy Ring. Společnost tento gadget naznačila na svém Unpacked eventu v začátkem ledna a více informací o něm poskytla na…

Samsung Galaxy Ring za stejnou cenu jako Galaxy Watch

Samsung se chystá vstoupit do nové kategorie nositelných zařízení s modelem Galaxy Ring. Společnost tento gadget naznačila na svém Unpacked eventu v začátkem ledna a více informací o něm poskytla na letošním MWC 2024. Od té doby unikly informace o Ringu, včetně jeho modelových čísel a potenciálního časového rámce vydání. Zatímco se ceny Galaxy Ringu zatím tají, nový únik nabízí pohled na jeho možnou cenu.

Podle zdroje Android Police by se cena Samsung Galaxy Ring mohla pohybovat kolem 300 dolarů, což by z něj udělalo konkurenceschopnou volbu pro zájemce o nositelná zařízení. Podle úniku by se mohl Galaxy Ring objevit na trhu ve třech variantách s modelovými čísly SM-R880, SM-R882 a SM-R885.

Zatímco se můžeme těšit na oficiální oznámení od Samsungu ohledně ceny a dostupnosti Galaxy Ringu, zdá se, že tento nový wearable bude nabízet zajímavé funkce a moderní design, který bude lákat mnoho uživatelů.

### FAQ:

1. **Jaké jsou hlavní funkce Samsung Galaxy Ringu?**
Samsung Galaxy Ring by měl nabízet širokou škálu funkcí jako monitoring spánku a krokový počítadlo, notifikace z telefonu, GPS a možnost placení pomocí NFC.

2. **Kdy můžeme očekávat oficiální uvedení Galaxy Ringu na trh?**
Zatím není známo přesné datum vydání Galaxy Ringu, ale podle úniku by se měl objevit ještě letos.

3. **Bude Samsung Galaxy Ring konkurovat jiným nositelným zařízením na trhu?**
Pokud se cena pohybuje kolem 300 dolarů a nabídne moderní funkce a design, Galaxy Ring by mohl být silnou konkurencí pro ostatní nositelná zařízení na trhu.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-galaxy-ring-could-cost-as-much-galaxy-watch/