Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S a Note se mohou spojit

Vydáno dne: 23.9.2019

Samsung Galaxy S a Note se mohou spojit. Vznikne tak jedna série a Note sérií nahradí série Galaxy Fold. I o tomhle se interně hovoří v Samsungu.

Je docela možné, že série Galaxy S a Note se spojí dohromady, jelikož již tento rok firma vydala dokonce tři telefony Galaxy S, kde verze plus je ta největší. Prakticky Note řada nenabízí nic nového pouze S Pen.

Galaxy S a Galaxy Note

Je docela možné, že klasické rozložení prodejů, kdy v březnu byla série S a v srpnu pak Note, může být u konce. Samsung měl interní rozhovory o tom, že by sérií Galaxy S a Galaxy Note spojili dohromady někdy v budoucnu.

Právě teď přichází známý Evan Blass s informacemi od solidního zdroje, kde povídá o tom, že tato varianta je na stole.

Rozdíly mezi Note a sérií S nejsou tak velké

Původně rozdíly mezi sérií S a Note byly velké, ale následně se začaly zmenšovat nástupem Galaxy S6 a Note 5. Právě spousta věcí, co má Note, tak má i S série. Jediné, čím nedisponuje, tak je právě S Pen. Není jisté, kdy toto spojení nastane, ale je možné, že se tak stane v roce 2020.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Samsung může nahradit toto schéma vydávání právě skládaným telefonem, kdy by firma namísto Note série vydávala skládané telefony. Již víme, že se pracuje na druhé generaci Galaxy Fold série se 6.7 palcovým displejem OLED.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: