Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S III explodoval v posteli chlapce

Tři roky starý Samsung Galaxy S III nechal chlapec nabíjet přes noc v Kajaan, Finsko a telefon explodoval. Chlapec, který tento telefon vlastní byl v posteli v čase, kdy tento telefon explodoval. Tento incident zanechal obrovskou díru v matraci a Galaxy S III bylo kompletně zničené. Rodiče nemají v plánu kontaktovat pojišťovnu nebo Samsung, protože […]

Samsung Galaxy S III explodoval

Tři roky starý Samsung Galaxy S III nechal chlapec nabíjet přes noc v Kajaan, Finsko a telefon explodoval. Chlapec, který tento telefon vlastní byl v posteli v čase, kdy tento telefon explodoval.

Tento incident zanechal obrovskou díru v matraci a Galaxy S III bylo kompletně zničené. Rodiče nemají v plánu kontaktovat pojišťovnu nebo Samsung, protože si myslí, že by ztráceli čas vzhledem ke stáři mobilního telefonu.

Matka od kluka řekla, že její syn byl zbuzen předtím, než samotný kouřový alarm zareagoval. Tato událost však naučila rodinu, že telefon bude raději nabíjet přes den.

Většinou za tyto případy může neoriginální nabíječka. Jedná se o takové nabíječky, který mají vyšší proud a baterie se tak přehřívá.