Samsung Galaxy S10 dorazí se třemi kamerami

Samsung Galaxy S10 očekává většina fanoušku společnosti Samsung a to hlavně z důvodu snímače otisků prstů přímo v displeji. Nicméně to nebude vše, na co bude nový vlajkový telefon lákat. K dispozici je taktéž trojitý fotoaparát. Nový vlajkový telefon Galaxy S10 má dorazit s technologií Holy Grail a tedy 12 MPx čočkou pro široko zorné […]

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 očekává většina fanoušku společnosti Samsung a to hlavně z důvodu snímače otisků prstů přímo v displeji. Nicméně to nebude vše, na co bude nový vlajkový telefon lákat. K dispozici je taktéž trojitý fotoaparát.

Nový vlajkový telefon Galaxy S10 má dorazit s technologií Holy Grail a tedy 12 MPx čočkou pro široko zorné pole, 16 MPx super široké zorné pole a 13 Mpx telefoto kamera s 3x optickým zoom.

Princip ZOOM fotoaparátu

Princip ZOOM fotoaparátu

Nicméně koluje po internetu, že nejenom série Galaxy S bude disponovat trojitým fotoaparátem, ale i vyšší střední třída Galaxy A série získá tuto vychytávku. Oznámení telefonu dorazí během Prosince – Ledna.

Série A obdrží vyšší rozlišení senzoru

U série „A“ se Samsung bude snažit nadehnat vyšší rozlišení více, než u série Galaxy S. To prakticky znamená, že hlavní fotoaparát by měl mít 32 MPx kameru, 8 MPx druhou kameru a 5 MPx třetí. Není však specifikováno, jestli se bude jednat o čočku pro záběr do široka nebo třeba pro zoom.

Trojitý fotoaparát obdrží varianta Galaxy S10, S10+, ale S10 Lite pouze duální fotoaparát.

LG V40 taktéž se třemi kamerami. Ještě tento rok.

LG V40 má dorazit taktéž se třemi kamerami. Dvě přední selfie kamery stejně jako u série „A“, kde bude moci být 40MPx. Vypadá to, že příští rok budeme mít na telefonu celkem 5 senzorů pro focení. Standardem bude 2x selfie a 3x hlavní zadní fotoaparát.

Samsung říká, že příští rok očekává trojitou kameru na 10% zařízeních.

via GIPHY

Zdroj