Samsung Galaxy S10 s 5G síti dorazí 5. dubna

Nový telefon Samsung Galaxy S10 5G dorazí již 5. dubna. Pro lidi, kteří telefon zakoupí od 5. dubna do 16. dubna, tak dostanou zdarma dárky.

Samsung 5G telefon

Samsung Galaxy S10+ brzy ztratí svou slávu a to právě nastupujícím telefonu Samsung Galaxy S10 5G. Společnost oficiálně potvrdila, že dorazí s novým telefonem 5G.

Má se tak stát již 5. dubna. Telefon měl dorazit již tento měsíc, ale bylo jeho vydání opožděné. Avšak i takto bude první komerčně dostupný 5G telefon. K dispozici bude z počátku v Jižní Korei, kde síť 5G testovali a následně po celém světě.

Samsung Galaxy S10 5G má dorazit i do US jako exkluzivita operátora Verizon. Nebudou zde žádné před-objednávky, ale lidé, kteří zakoupí od 5. dubna do 16. dubna, tak obdrží zdarma sluchátka Galaxy Buds, bezdrátovou nabíječku a 50% slevu na výměnu displeje v průběhu jednoho roku.

Samsung Galaxy S10 5G
Samsung Galaxy S10 5G

Co se týče cen, tak o nich není ani zmínka, avšak každý doufá, že se bude pohybovat okolo 1400$. V České republice se možná tento telefon ani neobjeví, protože v této chvíli není v České republice pro tento telefon žádné využití.

Zdroj