Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S21 bez ToF senzoru

Vydáno dne: 20.9.2020

Samsung dorazí s novým vlajkovým telefonem Galaxy S21, ale vypadá to, že bez ToF senzoru. Neznamená to, že ho nebude vůbec mít, ale asi použije jinou technologií.


Samsung minulý měsíc představil Galaxy Note 20 vlajkový telefon bez ToF senzoru a podle všeho i další telefon Galaxy S21 bude bez ToF senzoru.

Neznamená to však, že Samsung bude úplně bez této technologie. Technologie, kterou nyní Samsung využíval byla méně účinná než ta, co používá Apple. Jenže ta technologie u Apple je vyvinuta společností Sony a Samsung ji nemůže získat, jelikož Apple má exkluzivní dohodu.

Společnost Samsung se však nevzdává a v rámci své společnosti System LSI Business vyvíjí obrazový senzor, který by mohl nynější technologií vylepšit. Nicméně uvidí poté, jak se uchytí právě technologie u Apple a jaké budou reakce trhu.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy S21 (S30) s monstrózní baterií
Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 (S30) bude disponovat obrovskou baterií. Samsung zároveň plánuje k telefonu rychlou nabíječku o výkonu 60W.

Samsung Galaxy S21 (S30) bude mít pravděpodobně vysokokapacitní LPDDR5 DRAM 16GB
Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 bude mít LPDDR5 1z postaveny na novém výrobním procesu, který zrychlí přenost dat až na 6,4 Mb/s.

Samsung Galaxy S21 Exynos 1000 nebude mít AMD GPU
Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 Exynos 1000 nebude mít AMD GPU. Právě od technologie AMD se hodně slibovalo a mělo tak zlepšit Přečíst si více

Úniky informací naznačují, že Galaxy S21 bude spíše vylepšený S20
Samsung firma

Samsung připravuje nový high-end telefon pro příští rok, který pravděpodobně bude vylepšením oproti S20. Samsung se chce zaměřit na zpětnou Přečíst si více