Samsung Galaxy S23 bude mít větší paměť

Samsung Galaxy S23 bude mít větší paměť v základním provedení. Telefony by však měly mít stejnou cenovou relaci, ale dostanou do základu více úložiště a u verze Ultra i nový fotoaparát.

V základu budou mít telefony Galaxy S23 mnohem větší paměť. S ohledem na to, že nepodporují rozšíření paměti, tak je toto docela logický krok správným směrem. Zároveň jak říkáme, tak všechny S23 telefony budou k dispozici s čipem Snapdragon 8 Gen 2.

O co v tét ochvíli jde? Samsung Galaxy S23 Ultra bude mít pravděpodobně mnohem méně zahnutý displej oproti svému předchůdci a je to právě tím, aby se lépe používalo S Pen, kdy by se na zahnutém displeji mohly vyskytovat problémy a zároveň jde o odolnost takového displeje.

Všechny telefony S22 v minulosti začínaly na 128GB úložišti, ale podle informací S23 bude disponovat větším úložištěm o velikosti 256GB. Dále Galaxy S23 Ultra bude mít 12GB RAM a to již v základu. U S22 tomu bylo jenom 8GB RAM. Verze Ultra také jako první nabídne 200MPx hlavní kameru.

Jak můžeme vidět, tak všechny telefony Galaxy S23 budou mít 256GB úložiště a 8GB RAM u verze Ultra můžete mít až 1TB úložiště. Telefony dorazí i s vylepšeným chlazením, Snapdragon 8 Gen 2 i pro Evropský trh a mnohem více. Oznámení takového telefonu bude 1. února 2023.