Samsung Galaxy S23 dostal aktualizaci na One UI 6 a Android 14 se blíží pro výběr nejlepších Galaxy telefonů

Samsung aktualizoval Galaxy S23 na One UI 6 koncem října. Zatím je to jediný telefon v jejich nabídce, který obdržel stabilní aktualizaci na Android 14, ačkoli společnost provozuje beta program One...
Samsung Galaxy S23 dostal aktualizaci na One UI 6 a Android 14 se blíží pro výběr nejlepších Galaxy telefonů

Samsung aktualizoval Galaxy S23 na One UI 6 koncem října. Zatím je to jediný telefon v jejich nabídce, který obdržel stabilní aktualizaci na Android 14, ačkoli společnost provozuje beta program One UI 6 pro několik svých zařízení. To umožňuje pokročilým uživatelům vyzkoušet novou verzi operačního systému na svém Galaxy telefonu před jeho veřejným vydáním. Nedávno zveřejněný harmonogram aktualizace na One UI 6 od Samsungu naznačuje, že mnoho z nejlepších Galaxy telefonů by mělo dostat finální aktualizaci na Android 14 v následujících dnech. A podle této časové osy je řada Galaxy S22 připravena na stabilní Android 14.

FAQ:

1. Jaký telefon získal stabilní aktualizaci na Android 14?

Samsung Galaxy S23 byl prvním telefonem, který obdržel stabilní aktualizaci na Android 14.

2. Jaké další telefony by měly dostat update na Android 14?

Podle harmonogramu od Samsungu by mnoho z nejlepších Galaxy telefonů mělo dostat update na Android 14 v následujících dnech.

3. Jaké výhody přináší aktualizace na One UI 6 a Android 14?

Aktualizace na One UI 6 a Android 14 přináší nové funkce, vylepšení výkonu a bezpečnosti, a také uživatelské rozhraní přizpůsobené pro lepší uživatelskou zkušenost.

Článek:

Galaxy S23 od společnosti Samsung dostal koncem října aktualizaci na One UI 6. Je to vůbec první telefon v jejich nabídce, který dostal stabilní verzi Androidu 14. Avšak již předtím společnost provozovala beta program One UI 6 pro některá ze svých zařízení, čímž umožnila pokročilým uživatelům vyzkoušet novou verzi operačního systému na svém Galaxy telefonu před jeho veřejným vydáním. Nedávno zveřejněný harmonogram od Samsungu naznačuje, že mnoho z nejlepších Galaxy telefonů by mělo dostat finální aktualizaci na Android 14 v následujících dnech. A právě podle této časové osy je řada Galaxy S22 připravena na stabilní Android 14.

Aktualizace na One UI 6 a Android 14 přinese uživatelům nové funkce, vylepšený výkon a bezpečnost. Uživatelské rozhraní také nabídne lepší přizpůsobení a zlepšenou uživatelskou zkušenost. Je skvělé vidět, jak Samsung neustále inovuje své telefony a přináší nejnovější verze operačního systému i stávajícím modelům.

Pokud vlastníte telefon z řady Galaxy S22 nebo jiný model od společnosti Samsung, nemusíte dlouho čekat na aktualizaci na Android 14. Společnost se snaží zajistit, aby všichni uživatelé měli přístup k nejnovějším funkcím a vylepšením. Stačí se podívat na oficiální stránky Samsungu a sledovat jejich harmonogram aktualizací.

Celkově je aktualizace na One UI 6 a Android 14 vítaným přírůstkem pro

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-galaxy-s22-stable-android-14-update-here/