Samsung Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra

Představení telefonu Samsung Galaxy S23, který když předobjednáte do 16. února, tak obdržíte vyšší verzi za cenu nižší a zároveň můžete prodat svůj starý telefon a získat výkupní bonus.

Nové telefony řady Galaxy S23 se liší oproti předchůdci zájmena svou velikostí. Co se týče použitých technologií, tak ty jsou podobné. Nicméně pro Evropské uživatelé je tady ještě jeden bonus v podobě čipu Snapdragon 8 Gen 2, který je přímo vyroben pro telefony Galaxy.

Samsung se rozhodl po dobu dvou let, že nevydá Exynos ve svých vlajkových telefonech a po celém světě tak bude mít telefony s čipem Snapdragon 8 Gen 2. Spousta lidí po tomto volala a vypadá to, že firma chce vyzkoušet, jestli se jim nezvýší prodeje v Evropě i když za cenu vyšších nákladů. My máme k dispozici promo videa na tento telefon.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Telefon, který bude mít až 200MPx senzor pro fotoaparát. Zároveň nabídne větší displej a také S Pen. Focení večer bude naprostá radost, protože nový Ultra telefon dokáže za pomocí umělé inteligence vylepšit obraz, odstranit šum. Určitě se koukněte na video, kde je zobrazeno naprosto vše a to i v jakých barvách se bude telefon prodávat. Telefon nabízí celkem 4 senzory fotoaparátu, silnou baterií 5000 mAh.

Samsung Galaxy S23 a S23+

Tyto telefony jsou si velmi podobné. Jediný rozdíl je pouze ve velikosti displeje. Oba telefony mají stejné senzory. K dispozici je tak ultraširokoúhlý senzor, širokoúhlý senzor a teleskopický senzor s 3x optickým zoom. Rozdíl je, že Galaxy S23+ má 6,6 palcový displej a S23 má 6.1 palců. Je tedy na vás co vám vyhovuje. Jinak čip je stejný Snapdragon 8 Gen 2, podobně jak u Ultra verze.