Samsung Galaxy S23 teaser video

Samsung Galaxy S23 a uniklé video před představením 1. února 2023 je tady. Je to jen ústřižek, ale jde o zvídavost, takže bude zajímavé sledovat, co z telefonu bude 1. února představeno a vypíchnuto, jako exkluzivní.

Nové video, které se objevilo před představením nového telefonu Galaxy S23 je tady. Jde o uniklé video a tedy moc toho asi neuvidíte, ale můžeme říct, že telefon S23 Ultra má mít 200MPx fotoaparát, což bude zajímavé sledovat, jak budou takové fotky vypadat.

Přeci jenom jde o vysoké rozlišení a tím pádem by měly být vidět veškeré detaily. I na samotném videu můžeme vidět, že telefon má tři senzory fotoaparátu na zadní straně. Došlo také na zlepšení zpracování obrazu a celkově byl v telefonu vylepšený hardware. Noční fotky nebo nahrávání videí má být kvalitnější, ale to se dozvíme asi ve chvíli, až telefon budeme držet v ruce.

Samsung se u Samsung Galaxy S23 Ultra soustředil zájmena právě na vylepšení hlavního fotoaparátu a na periskopický senzor nezbylo místo, takže si musíme počkat až na S24 Ultra. S23 Ultra však nabídne 12MPx selfie senzor namísto 40MPx selfie kamery. Hlavní kamera však dokáže nahrávat při 8K na 30FPS.