Samsung Galaxy S24 přichází jako první se zabezpečením Gorilla Armor

Samsung vyrábí některé z nejlepších Android telefonů na trhu a nedávno představil novou řadu Galaxy S24. I když nejnovější generace je vizuálně nerozeznatelná od předchozí generace, došlo ke změně několika drobností,…

Samsung Galaxy S24 přichází jako první se zabezpečením Gorilla Armor

Samsung vyrábí některé z nejlepších Android telefonů na trhu a nedávno představil novou řadu Galaxy S24. I když nejnovější generace je vizuálně nerozeznatelná od předchozí generace, došlo ke změně několika drobností, jako jsou nové materiály, stejně široké rámečky na všech čtyřech stranách displeje modelu Ultra, plochý obrazovka a výměna Gorilla Glass Victus 2 za Gorilla Armor pro lepší ochranu.

Samsung Galaxy S24 se pyšní špičkovými technickými parametry a inovativními funkcemi. Nejvýraznější změnou je obal telefonu, který je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a přináší tak elegantní design a příjemný pocit při držení. Rámečky telefonu jsou nyní stejně úzké na všech stranách, což dává uživatelům větší plochu pro zobrazení obsahu. Plochý displej eliminuje zakřivení okrajů, což mnozí uživatelé preferují pro jasnější a přesnější zobrazování.

Další vylepšení se týká ochrany telefonu. Gorilla Glass Victus 2, známý svou vysokou odolností proti poškrábání, byl nahrazen Gorilla Armor, který poskytuje ještě lepší ochranu před nárazy a pády. To je zvláště důležité pro uživatele, kteří svůj telefon často vystavují riziku poškození.

Samsung Galaxy S24 je také vybaven špičkovým fotoaparátem a výkonným procesorem, který zajišťuje plynulý provoz i při náročných úlohách. Telefon také nabízí pokročilé bezpečnostní funkce, jako je snímač otisku prstu a rozpoznávání obličeje.

FAQ:

1. Jaké jsou hlavní změny mezi Galaxy S24 a předchozím modelem?
Hlavní změny zahrnují nové materiály použité pro obal telefonu, uniformní rámečky na všech stranách displeje modelu Ultra, plochý displej a novou ochranu Gorilla Armor.

2. Co je Gorilla Armor a jaké jsou jeho výhody?
Gorilla Armor je nový typ ochranného skla používaný na Galaxy S24. Poskytuje výrazně lepší ochranu proti nárazům a pádům než předchozí Gorilla Glass Victus 2.

3. Jaké jsou hlavní funkce a vlastnosti Samsung Galaxy S24?
Samsung Galaxy S24 je vybaven špičkovým fotoaparátem, výkonným procesorem, pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako je snímač otisku prstu a rozpoznávání obličeje. Telefon také nabízí elegantní design a plochý obrazovku pro přesnější zobrazení obsahu.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/corning-introduces-gorilla-armor-glass-galaxy-s24-ultra/