Samsung Galaxy S24 series nyní k dispozici k předobjednání v Německu

Samsung Galaxy S24 trio: Nejnovější vlajkové lodě od Samsungu

Tento týden se konala akce Samsung Unpacked, na které byly představeny nejnovější vlajkové lodě od společnosti Samsung – Galaxy S24 trio. Pokud se…

Samsung Galaxy S24 series nyní k dispozici k předobjednání v Německu

Samsung Galaxy S24 trio: Nejnovější vlajkové lodě od Samsungu

Tento týden se konala akce Samsung Unpacked, na které byly představeny nejnovější vlajkové lodě od společnosti Samsung – Galaxy S24 trio. Pokud se chcete dozvědět více o nových funkcích a hardwarových vylepšeních, podívejte se na naši první recenzi. A pokud vás zajímá, o jaké všechny umělé inteligenci se jedná, podívejte se na tyto videa.

Zvláštností Samsungu Galaxy S24 Ultra je přepracovaný teleobjektiv – namísto pevného 10násobného zoomu má tento model 5násobné zvětšení a vysokorychlostní 50MP senzor, který umožňuje kvalitní zoomování mezi 5x a 10x. Navíc podporuje natáčení videa ve 8K rozlišení a 4K při 120 snímcích za sekundu pomocí teleobjektivu.

FAQ:

1. Kolik variant Galaxy S24 bylo představeno?
Veřejnosti bylo představeno celkem tři varianty – Galaxy S24, Galaxy S24+ a Galaxy S24 Ultra.

2. Jakou vlastnost má zvláštní teleobjektiv Galaxy S24 Ultra?
Teleobjektiv tohoto modelu nabízí 5násobné zvětšení a vysokorychlostní 50MP senzor, který umožňuje kvalitní zoomování mezi 5x a 10x.

3. Jaké jsou nejzajímavější funkce Galaxy S24?
Mezi klíčové funkce Galaxy S24 patří například podpora natáčení videa ve 8K rozlišení a 4K při 120 snímcích za sekundu pomocí teleobjektivu, vysokorychlostní 50MP senzor pro kvalitní zoomování a umělá inteligence pro další pokročilé funkce.

Samsung Galaxy S24 trio přináší řadu zajímavých funkcí a inovací. Pokud jste fanoušky značky Samsung, tyto novinky vás jistě zaujmou.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s24_series_goes_on_preorder_in_germany-news-61297.php