Samsung Galaxy S6 – design koncept

Tak trošku tušíme, jaké specifikace bude mít telefon Galaxy Note 5 ( 6 palců, 4k AMOLED displej s 700+ppi), ale je tady vlajková loď od Samsungu a tím je Galaxy S6. Stále je to velmi záhadné zařízení a žádné specifikace se moc neodkrývají, ale my máme video, které ukazuje. Z videa můžeme vyčíst, co se […]

ScreenHunter_2

Tak trošku tušíme, jaké specifikace bude mít telefon Galaxy Note 5 ( 6 palců, 4k AMOLED displej s 700+ppi), ale je tady vlajková loď od Samsungu a tím je Galaxy S6. Stále je to velmi záhadné zařízení a žádné specifikace se moc neodkrývají, ale my máme video, které ukazuje.

Z videa můžeme vyčíst, co se přesně připravuje pro tento nový telefon. Je jasné, že většina se tak trošku ještě změní, protože některé prvky nebudou sedět, jak je v konceptu vytvořeno. 

Samsung Galaxy S6 bude mít tloušťku pouchých 6,7mm. Obal bude mít z kovu a skla, který bude jednodílný a hlavně po stranách ocelový pás. Telefón by měl mít 5.2 palcový HD displej, Snapdragon 810 processor, stereo reproduktory a 20 MPx kameru!.