Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition

V Březnu Samsung plánoval, že nabídne svým zákazníkům novinku ve speciální edici. Mluvil o Samsung Galaxy S7 Edge. Máme pro vás fotografie, které ukazují na to, jak takový telefon Olympijské edice bude vypadat. 7. Července Samsung plánuje odhalení nové varianty Samsung Galaxy S7 Edge, která je v Olympijské edici. Samsung je partnerem Olympiády v Riu […]

Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition

V Březnu Samsung plánoval, že nabídne svým zákazníkům novinku ve speciální edici. Mluvil o Samsung Galaxy S7 Edge. Máme pro vás fotografie, které ukazují na to, jak takový telefon Olympijské edice bude vypadat.

7. Července Samsung plánuje odhalení nové varianty Samsung Galaxy S7 Edge, která je v Olympijské edici. Samsung je partnerem Olympiády v Riu 2016.

Uvnitř této varianty se s největší pravděpodobností nic nezmění a veškeré specifikace budou naprosto stejné, jako u Galaxy S7 Edge.

Zevnějšek bude pozměněn

Povrch mobilního telefonu bude však jiný. Kolem tlačítka „domů“ si můžeme všimnout žlutého ohraničení a také i na jiných místech v přední části mobilního telefonu Galaxy S7 Edge. 

Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition

Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition

Na bocích vidíme červené a zelené barvy, které jsou použity zároveň s modrou, která je viděna v Olympijském logu na zadní straně telefonu. Samozřejmě všechno to jsou barvy Olympijských kruhů.

Určitě také uvidíme speciální aplikace, které budou v tématu Olympiády.

Není to poprvé, co Samsung vydává speciální edici

Už před čtyřmi lety vydal speciální limitovanou edici Samsung Galaxy S3 a Samsung Galaxy Note, která sloužila na oslavu Olympiády v roce 2012 v Londýně. Samsung Galaxy Note 3 zase oslavovala Zimní Olympijské hry 2014.

Proto Samsung pokračuje v těchto oslavách. Právě teď se Samsung Galaxy S7 Edge.

7. Července se dozvíme cenu i dostupnost.