Samsung Galaxy S7 je ve slevě

Na email nám dorazila informace o slevě na telefon Samsung Galaxy S7. Jak to tak bývá, tak starší verze telefonu před nástupem nového Samsung Galaxy S8, výrazně slevňuje. Podívali jsme se tedy na průměrnou cenu heureky, kde se celková částka ponížila o 2000,- Kč. Samsung Galaxy S7 je výborný telefon od společnosti Samsung, která minulý […]

Samsung Galaxy S7 Edge

Na email nám dorazila informace o slevě na telefon Samsung Galaxy S7. Jak to tak bývá, tak starší verze telefonu před nástupem nového Samsung Galaxy S8, výrazně slevňuje. Podívali jsme se tedy na průměrnou cenu heureky, kde se celková částka ponížila o 2000,- Kč.

Samsung Galaxy S7 je výborný telefon od společnosti Samsung, která minulý rok tento telefon přivedla na svět. Spousta uživatelů je s ním spokojena a chválí si ho. Zároveň přišli se Samsung Galaxy S7 Edge, který má zahnutý displej na obě strany.

Na vývoj ceny se můžete taktéž podívat na heurece.

Starší model Samsung Galaxy S6 se drží na cenách okolo 9000,- Kč a Galaxy S7 okolo 13 000,- Kč. Připomínáme, že Galaxy S8 bude stát mnohem více a to okolo 22 000,- Kč.