Samsung Galaxy S8 přichází s displejem budoucností, bez duální kamery

Samsung Galaxy S8 přichází s designem budoucnosti, kdy bude celý telefon pokryt displejem. Samsung se rozhodl odstranit duální kameru, kterou měl Galaxy S7. Informace pocházejí od zpravodajského serveru Bloomberg, který ve většině případů přichází s potvrzenými informacemi. Samsung Galaxy S8 je jeden z nejvíce očekávaných telefonu pro rok 2017
Samsung Galaxy S8 mobilní telefon se zahnutým displejem

Samsung Galaxy S8 přichází s designem budoucnosti, kdy bude celý telefon pokryt displejem. Samsung se rozhodl odstranit duální kameru, kterou měl Galaxy S7.

Informace pocházejí od zpravodajského serveru Bloomberg, který ve většině případů přichází s potvrzenými informacemi. Samsung Galaxy S8 je jeden z nejvíce očekávaných telefonu pro rok 2017 a bude to asi první Samsung telefon, který nebude mít fyzické tlačítko „home“, ale pouze virtuální skryté pod sklíčkem displeje ve spodní části obrazovky.

Vzhled displeje se očekává podobný jako má třeba limitovaná edice Xiaomi Mi Mix pro Čínský trh. S novou technologií může Samsung naprosto minimalizovat rámy kolem displeje.

Mi Mix Snapdragon 821 jen pro Čínský trh

Mi Mix Snapdragon 821 jen pro Čínský trh

Velikost displeje zůstane nezměněna

Velikost displeje však zůstane nezměněna a bude disponovat 5.1 a 5.5 palcovým displejem. Oba modely budou mít zahnutý displej a podle všeho už nebudou varianty bez zahnutí.

Na některých trzích bude telefon k dispozici s nových Qualcomm Snapdragon 835 chipsetem, na kterém bylo pracováno společně se společností Samsung.

Nový asistent

V telefonu bude zabudovaný nový asistent, který dokáže za pomocí hlasu napsat a odeslat zprávu, zavolat nebo domluvit schůzku.

Samsung Galaxy S8 bude také bez 3.5mm jacku.

Telefon bude k dispozici od Března příštího roku. Po fiasku s Note 7 si bude Samsung dávat velký pozor na baterii a určitě ji otestuje velmi důkladně, což může prodej posunout na duben 2017. Bezpečné zařízení je prioritou pro společnost Samsung.