Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S8 bude mít opět zpoždění

Je to bohužel tak, nejedná se o žádnou poplašnou zprávu, ale o pravdu. Každý očekával, že Samsung Galaxy S8 bude k dispozici k prodeji již 21. dubna. Informace ohledně datu vydání byla potvrzena také na MWC 2017, ale bohužel tomu tak nebude. Avšak představení telefonu se neodsouvá a stále je naplánováno na 29. března 2017. […]

Samsung Galaxy S8 plus

Je to bohužel tak, nejedná se o žádnou poplašnou zprávu, ale o pravdu. Každý očekával, že Samsung Galaxy S8 bude k dispozici k prodeji již 21. dubna. Informace ohledně datu vydání byla potvrzena také na MWC 2017, ale bohužel tomu tak nebude.

Avšak představení telefonu se neodsouvá a stále je naplánováno na 29. března 2017. Informace se dostala na internet prostřednictvím tweetu Evan Blass, který je známý tím, že zprostředkovává veškeré úniky informací.

Důvodem jsou chipsety Exynos 8895 a Snapdragon 835

Podle všeho si na tento telefon počkáme o 7 dní déle a to tedy do 28. dubna. Proč se tak stalo se můžeme jenom domnívat. Je celkem možné, že Samsung nedokáže tak rychle vyrobit dostatek chipsetů pro Exynos 8895 a Snapdragon 835, aby byl dostatek telefonu na trhu.

Samsung Galaxy S8 bude mít zpoždění

Samsung Galaxy S8 bude mít zpoždění

Taktéž je docela možné, že se to děje z důvodu některých doplňujících testů, kdy si chce firma ujistit, že se nestane něco podobného, co se stalo Note 7.

Díky tomu bude mít LG G6 další extra týden navíc pro bezkonkurenční prostředí.

Ochranné sklíčko Samsung Galaxy S8 na videu

zdroj: gsmarena.com