Samsung Galaxy S8 bude první s Bluetooth 5.0

Minulý týden Bluetooth Special Interes Group (SIG) vydalo finální specifikaci nové generace Bluetooth 5 standardu. Dosah bluetooth se prodlouží o 4x a rychlost bude stejná jako dnešní Bluetooth 4.2 standard. Navíc nový standard by měl být mnohem více stabilní a zabezpečený. Zároveň by měl brát méně energie. Funkce Bluetooth 5 budou dostupné asi za dva […]

Samsung Galaxy S8 mobilní telefon se zahnutým displejem

Minulý týden Bluetooth Special Interes Group (SIG) vydalo finální specifikaci nové generace Bluetooth 5 standardu. Dosah bluetooth se prodlouží o 4x a rychlost bude stejná jako dnešní Bluetooth 4.2 standard.

Navíc nový standard by měl být mnohem více stabilní a zabezpečený. Zároveň by měl brát méně energie. Funkce Bluetooth 5 budou dostupné asi za dva měsíce, a podle všeho bude Galaxy S8 první telefon s touto novou verzí.

Samsung Galaxy S8 bude podle všeho naprosto senzační a nadupaný novými technologiemi.

Samsung Galaxy S8 tak dorazí úplně s novým chipsetem Snapdragon 835, alespoň v US (na kterém pracovalo Samsung s Qualcomm), dále nechybí ani nový optický skener, který bude pod sklíčkem. Samsung odstraní z velkou pravděpodobností „home“ tlačítko. Do budoucna budou telefony úplně bez tlačítek.