Samsung Galaxy S8 – dostupnost a ceny

Než bude oficiálně Samsung Galaxy S8 představen, tak máme spoustu časů na nejrůznější dohady, co se týče tohoto mobilního telefonu. Podle všeho však Galaxy S8 přijde s Dual ADC, což by mělo mít za následek lepší barevnou hloubku fotografií. Informace pocházejí z Jižní Korei. Čína podle všeho dostane zařízení, které budou disponovat 6GB RAM a […]

Samsung Galaxy S8 s 8GB RAM

Než bude oficiálně Samsung Galaxy S8 představen, tak máme spoustu časů na nejrůznější dohady, co se týče tohoto mobilního telefonu. Podle všeho však Galaxy S8 přijde s Dual ADC, což by mělo mít za následek lepší barevnou hloubku fotografií.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Informace pocházejí z Jižní Korei. Čína podle všeho dostane zařízení, které budou disponovat 6GB RAM a určitě nebudou mít méně jak 4GB RAM. Na Asijském trhu si zákazníci budou moci vybrat ze 64GB verze nebo 128GB verze. Cena pro 64 GB verzi Galaxy S8 je $885 a za tu vyšší je 943$ (což je kolem 24000,- Kč).

Evropa a zbytek celého světa budou mít Galaxy S8 se 4GB RAM a 64GB interním úložištěm. Cena takového zařízení není ještě jistá, ale panují takové dohady, že se cena bude pohybovat okolo 850€ (23 000,- Kč).