Samsung Galaxy S9 bude mít stále 4GB RAM

Asi šest měsíců zbývá do uvedení nového telefonu Samsung Galaxy S9 (SM-G960) a na internet se dostávají první střípky skládačky. XDA fórum se domnívá, že telefon bude mít nový Snapdragon 845 čip a samozřejmě s Android 8.0. To není nic nového. Podle stejného zdroje bude mít telefon modelové označení SM-G960, což dává mnohem větší význam, […]

Samsung Galaxy S9 - spekulace

Asi šest měsíců zbývá do uvedení nového telefonu Samsung Galaxy S9 (SM-G960) a na internet se dostávají první střípky skládačky. XDA fórum se domnívá, že telefon bude mít nový Snapdragon 845 čip a samozřejmě s Android 8.0. To není nic nového.

Podle stejného zdroje bude mít telefon modelové označení SM-G960, což dává mnohem větší význam, když se podíváme, že Galaxy S8 a S8+ mají modelové čísla SM-G950 a SM-G955. Nicméně je tady docela smutná zpráva a to je ta, že telefon stále zůstane na 4GB RAM. V Note 8 můžeme najít 6GB RAM, ale v novém vlajkovém telefonu tolik RAM nenajdeme. Zároveň nabídne 64GB interní paměti.

Telefon bude mít displej s rozlišením QHD+ s rozlišením 1440 x 2960 s poměrem stran 18.5:9 a od hrany k hraně (Infinity displej).

Nevíme, co bude pravdou, ale taktéž víme, že Samsung byl kritizován docela často za umístění snímače otisků prstů na zadní straně telefonu u Galaxy S8. Nicméně v novém telefonu má být snímač pod displejem telefonu.

Samozřejmostí bude i větší verze Samsung Galaxy S9+.